O nás

Vitisport Group

Magazín pestrytyden.cz je mediální součástí skupiny Vitisport Group. Vitisport Group je mezinárodní skupina, která provozuje online magazíny v různých společenských oblastech, zejména v oblasti recenzí online obchodů, sportovních statistik a cestování. Sídlo společnosti je v Praze, v České republice.

Recenze internetových obchodů

Podobně jako u známých služeb Trustpilot nebo Trusted Shops nabízíme službu, která spotřebitelům poskytuje nezávislá hodnocení a recenze internetových obchodů. Naší největší hodnotou a silou je úplná nezávislost. V současné době působíme na trzích Německa, Itálie a České republiky. V České republice najdou naši zákazníci recenze českých internetových obchodů na stránkách projektu  Obchoďák online. Obchodak.online byl náš první portál zaměřený na hodnocení internetových obchodů. Stejně jako Heureka, největší konkurenční služba v ČR, nabízíme spotřebitelům recenze internetových obchodů, popis služeb, sortiment, způsob dopravy a reklamace. Stejně jako v Německu a v České republice mohou naši zákazníci v současné době najít v internetových obchodech probíhající slevové akce.

Sportovní statistiky

Největším projektem Vitisport Group jsou sportovní statistiky se zaměřením na fotbal, basketbal, lední hokej a házenou. Poskytujeme výsledky zápasů, ligové tabulky a nadcházející zápasy z celého světa. Na základě unikátního matematického algoritmu používáme statistická data k předpovídání pravděpodobného výsledku budoucích her. Českou a polskou jazykovou verzi stránky, která nabízí tipy na fotbalové zápasy provozujeme na doméně vitisport.cz.

Cestování a výlety

Jednou z oblastí, ve které skupina Vitisport působí, je cestování a cestovní ruch. Skupina Vitisport Group provozuje webový portál svylety.cz. Tato stránka nabízí ty nejlepší výlety v České republice. U každého výletu mají naši návštěvníci možnost dozvědět se o každém místě něco zajímavého. Zároveň se také dočtete, co je v okolí k vidění, jak místo hodnotí ostatní uživatelé nebo se dozvíte, jak dlouho trvá cesta vlastní dopravou i MHD.
Sdílejte článek