miley_cyrus

Miley Cyrus má nový klip a novou desku

11.3.2023

Miley Cyrus má nový klip i novou desku. Její osmé studiové album se jmenuje Endless Summer Vacation a vyšlo v pátek. Album obsahuje 13 skladeb, z nichž některé jsou duety s jinými umělci jako Dua Lipa nebo Harry Styles. Nový klip byl natočen k písni Rainbow, která je tanečním singlem evokujícím Kylie Minogue. Miley Cyrus v něm zpívá o lásce a radosti ze života.

Nový klip Miley Cyrus pojednává o tom, jak si dokáže být sama sebou dostatečnou společností a jak si užívá svou sebelásku. V klipu se Miley objevuje v různých situacích, jako je tanec v klubu, nákup květin nebo sprcha. V některých scénáchse objevuje nahá nebo má na sobě jen spodní prádlo

Ohlasy na nový klip Miley Cyrus jsou různé. Někteří lidé chválí její sebevědomí a radost ze života, jiní ji naopak kritizují za přehnanou provokaci a nudnost. Nový klip také zaznamenal velký úspěch na YouTube, kde má už přes 268 milionů zhlédnutí.

Nové album Miley Cyrus se jmenuje Endless Summer Vacation a vyšlo 10. března 2023. Recenze na album jsou různé, některé chválí její unikátní pěvecký projev a alternativní styl, jiné ji kritizují za provokaci a cizí pomoc. Album je inspirováno rockovou hudbou 80. let a odráží její turbulentní životní období.

Miley Cyrus je americká zpěvačka, herečka a skladatelka. Je známá pro své výrazné hlasové schopnosti a pro své kontroverzní vystoupení na pódiu, která se často liší od klasických popových umělců. Proslavila se hlavně rolí Miley Stewart/Hannah Montany v disneyovském seriálu „Hannah Montana“, který se vysílal v letech 2006 až 2011. Kromě toho má na svém kontě několik úspěšných alb, jako například „Bangerz“, „Younger Now“ nebo „Plastic Hearts“.

Dětství Miley Cirus

Miley Cyrus se narodila 23. listopadu 1992 v Nashvillu v Tennessee v USA jako Destiny Hope Cyrus. Její rodiče jsou zpěvák a herec Billy Ray Cyrus a jeho manželka Leticia „Tish“ Cyrus. Miley má pět sourozenců: staršího bratra Trace, starší sestru Brandi, staršího nevlastního bratra Christophera, mladšího bratra Braisona a mladší sestru Noah.

Miley vyrůstala na farmě nedaleko Nashvillu a její rodina se živila převážně zemědělstvím. Miley byla vychovávána jako křesťanka a často chodila do kostela. Už jako dítě se Miley projevovala jako nadaná zpěvačka a herečka a účastnila se různých soutěží a představení. Ve svých osmi letech se rodina přestěhovala do Los Angeles, aby Miley mohla začít kariéru v showbyznysu.

Sdílejte článek